Tales from the Dragon Mountain: the Lair (Full)

Mac OS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 600 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Tales from the Dragon Mountain: the Lair (Full); Lord Strix'in mağaralarında bulunan kötü ruhlara karşı mücadele edeceğiniz ve bu yaratıkların gizemini çözmeye çalışacağınız fantastik bir hikayeye sahip Mac OS için Macera Bulmaca Oyunudur.

Tales from the Dragon Mountain: the Lair (Full); Lord Strix'in mağaralarında bulunan kötü ruhlara karşı mücadele edeceğiniz ve bu yaratıkların gizemini çözmeye çalışacağınız fantastik bir hikayeye sahip Mac OS için Macera Bulmaca Oyunudur.

Lord Strix mağaralarından huzursuz efsanevi yaratıklar artmaya başlar. Bu yaratıklara tek mücadele edebilen kişi Mina'dır ve insanlar Mina'dan yardım ister. Size düşen görev Mina ile birlikte bu huzursuz efsanevi yaratıkları bulmak için Lord Strix mağarasına yolculuğa çıkmak ve size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek.

Tales from the Dragon Mountain: the Lair (Full) oyunu içerisinde; 63 fantastik sahne, 27 mini oyunlar, Beş gizemli ve zevkli bölüm, Rahat, Macera ve Meydan olmak üzere 3 farklı oyun modu, ejderha başarı kilidini açabilmek için toplamanız gereken 20 taş, Oyun merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Geleneksel Çince, Japonca dil desteği gibi bir çok kullanışlı ve eğlenceli özellik bulunuyor.

Macera ve bulmaca oyunlarını harmanlayan Tales from the Dragon Mountain: the Lair (Full) oyununu denemelisiniz.

Tales from the Dragon Mountain: the Lair (Full) indir